Start > Strona > NowinkiDiablo 3: Gniew już dostępny, wsparcie dla klanów

Napisane 08 maj 2012 23:26:26 przez Mycota.

Fani na stronie promocyjnej "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie" odblokowali już 100% zawartości co oznacza światową premierą animacji Diablo 3: Gniew stworzonej przez studio Titmouse i wyreżyserowane przez Petera Chunga we współpracy z Blizzardem.Na stronie StarCrafta 2 pojawił się wpis o nowych funkcjach, który jest interesujący nawet dla społeczności Diablo. Jak możemy przeczytać:

"Uważnie przysłuchujemy się waszym pełnym pasji prośbom o wsparcie dla klanów. Możemy potwierdzić, że tworzymy system klanów/grup, który zostanie udostępniony wraz z Heart of the Swarm."Czy oznacza to, że taki sam system trafi do Diablo 3? Być może to jedna z przyczyn opóźnienia premiery trybu PvP? Może za dużo dzisiaj wypiłem?

Temat na forumPobierz Diablo 3 przed premierą, rozpakowanie Edycji Kolekcjonerskiej

Napisane 08 maj 2012 16:02:10 przez Art.

Za tydzień o tej porze wszyscy będziemy niecierpliwie przebierać nogami w oczekiwaniu na kurierów, nocne premiery i odblokowanie serwerów gry. Aby nie tracić czasu, Blizzard zaleca między innymi wcześniejsze stworzenia BattleTag, który jest wymagany do pomyślnego zalogowania się do Diablo 3.

Oprócz tego powinniśmy zainstalować grę przed uruchomieniem serwerów i dlatego pełną wersję Diablo 3 możecie pobrać już teraz!

Polska wersja - DOWNLOAD


Pozostałe wersje językowe na PC oraz MAC znajdziecie w wątku na forum. Znajduje się tam też film z rozpakowania Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3.

Temat na forumSprzedaż postaci, cena maksymalna, problemy ze sterownikami Ati Catalyst 12.4

Napisane 08 maj 2012 14:04:11 przez Art.

Bashiok poinformował, fanów o wytycznych dotyczących sprzedaży przedmiotów oraz postaci. Przedmioty sprzedawane za kilka tysięcy dolarów to jedynie marzenia fanów.

Maksymalna cena przedmiotów sprzedawanych w walutowym domu aukcyjnym, będzie mogła wynosić 250$ (tak samo i w innych walutach typu euro). Spowodowane jest to wymogami prawnymi oraz zasadami bezpieczeństwa. Jeżeli po premierze, Blizzard nie będzie miał zastrzeżeń do działalności tych systemów, możliwe jest zwiększenie limitu.

Więcej informacji w wątku na forum.

Temat na forumJay Wilson o poziomie trudności, patchach i wyrzuconych pomysłach

Napisane 08 maj 2012 00:50:10 przez Art.

Premiera Diablo 3 coraz bliżej a zainteresowanie grą rośnie z każdym dniem. Wielu pracowników Blizzard udziela wywiadów i dzieli się przemyśleniami dotyczącymi produkcji Diablo. Jednym z najczęściej przepytywanych jest Jay Wilson, który popełnił ostatnio kilka ciekawych rozmów.


Na początek serwis gameplanet.co zadał głównodowodzącemu projektem Diablo 3 kilka ciekawych pytań. Oto przemyślenia Jay Wilsona dotyczące wielu spraw związanych z Diablo.

Jednym z wniosków wyciągniętych podczas trwania beta testów było przekonanie o konieczności zwiększenia poziomu trudności, co też uczyniono. Oprócz tego przetestowano różne konfiguracje sprzętowe i całą infrastrukturę.


Pozostałe informacje i wnioski Jay Wilsona w wątku na forum.

Temat na forumOdpowiedzi na często zadawane pytania

Napisane 06 maj 2012 22:13:53 przez Mycota.

Premiera Diablo 3 zbliża się wielkimi krokami a społeczność graczy zaczyna zadawać coraz więcej pytań. Jako, że dostaliśmy od zespołu Community Blizzarda odpowiedzi na niektóre z nich - śpieszę Wam je przekazać.

Zespół pracujący nad Diablo 3 planuje wprowadzić ulepszenia do systemu chatu w grze po premierze.

Do gry (w formie patcha) nie będą dodawane nowe "eventy" czy inne formy end-game'u (oprócz PvP, które jak wiemy zostało opóźnione w ostatniej chwili) jak w World of WarCraft. Jedyna zawartość, która będzie zapewne dodawana to nowe przedmioty, jednak i to nie jest pewne. Do gry nie będą dodawane nowe lochy, bossowie czy przeciwnicy.

Patche do gry będą skupiały się na balansie rozgrywki oraz potencjalnych ulepszeniach systemów.

Zespół nie planuje wprowadzenia zmian do interfejsu użytkownika czy dodania nowych opcji (jak możliwość zminimalizowania lub ukrycia gdzieś minimapy).

Internetowy lub "mobilny" dom aukcyjny jest bardzo prawdopodobny.


Temat na forumZnikanie przedmiotów, pauza i aktualizacja stron z wyposażeniem

Napisane 05 maj 2012 23:26:38 przez Art.

Na forach battle.net pojawiły się kolejne ciekawe wątki dotyczące różnych kwestii związanych z Diablo 3. Bashiok zabrał głos w części z nich, dzięki czemu uzyskaliśmy trochę nowych informacji.


Wyrzuciłeś swój przedmiot na ziemię bo w skrzynce zabrakło już miejsca. Niech sobie leży, a ty w międzyczasie udajesz się na polowanie na wściekłe zombiaki. Wracasz z ekwipunkiem wypchanym po brzegi ale twój przedmiot zniknął. Zostałeś okradziony? Nie. Przedmioty wyrzucone na glebę, znikają same po około 10 minutach od upuszczenia. Pamiętajcie o tym gdy będziecie robić porządki w skrzynce.

Więcej na forumFragmenty ekskluzywnego poradnika Diablo 3 od BradyGames

Napisane 05 maj 2012 08:06:39 przez Art.

Pojawiły się fragmenty poradnika Diablo 3 przygotowanego przez BradyGames. Jest to ta sama firma, o której pisaliśmy wcześniej w wątku "Limitowana edycja poradnika od BradyGames". Przygotowane zostały dwie wersje tego poradnika, przy czym jedna jest bardzo ekskluzywna (szczegółowy opis tej pozycji znajdziecie w podanym wcześniej wątku).


Aby jeszcze bardziej zareklamować swój produkt, w sklepie Apple pojawiła się część materiałów, które będą zawarte w pełnej wersji. Opublikowane materiały ukazują nowe potwory, zawierają opis niektórych osiągnięć i umiejętności oraz niewidziane do tej pory afiksy potworów

Materiały możecie obejrzeć w wątku na forum.


Uwaga! W materiałach występują spoilery!!!


Temat na forum90% zawartości odblokowane - nagrodą 5 tapet z klasami postaci

Napisane 05 maj 2012 04:36:45 przez Art.

Strona promocyjna "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie" została ponownie zaktualizowana. Fani odblokowali 90% ukrytej zawartości a ostateczna nagroda zbliża się wielkimi krokami.

Zanim będziemy mogli zapoznać się z filmem Diablo "Wrath" za całkowite odblokowanie promocyjnej zawartości, musimy nacieszyć oczy 5 tapetami z każdą klasą postaci. Jeżeli nie wiecie czego ma dotyczyć filmik Diablo "Wrath" zajrzyjcie do tego wątku i poczujcie namiastkę tego wydarzenia.

Temat na forum
<<< Nowsze Starsze >>>

Wszelkie znaki towarowe, grafika i nazwy zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich prawowitych właścicieli. Strona ma charakter niekomercyjny.
Materiał chroniony jest prawem autorskim oraz innymi prawami. Fragmenty artykułów mogą być cytowane jedynie za podaniem ich źródła i uprzedzeniu ich autora.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2006-2012 Diablo 3 Poland. Autor layoutu: sinned.