Start > Strona > Nowinki



Nocna premiera Diablo 3

Napisane 25 kwiecień 2012 19:54:34 przez Art.

Najnowsze informacje ze świata Sanktuarium wskazują na to, że nocna premiera Diablo 3 odbędzie się w wielu europejskich krajach. Polska jako światowa potęga może również poszczycić się takowym wydarzeniem. Jak możemy dowiedzieć się z informacji prasowych:

O północy z 14 na 15 maja 2012 roku, Diablo III trafi do sklepów na całym świecie. Poniżej znajdziesz listę sklepów w twojej okolicy, do których możesz przyjść wieczorem, by być wśród pierwszych osób, które stawią czoła demonicznej inwazji.


To bardzo radosna informacja dla rodzimych fanów świata Sanktuarium. Na liście krajów w których odbędzie się nocna premiera gry, również Polska może poszczycić się kilkoma sklepami. Natomiast fantastycznym wydarzeniem na które obecnie możemy liczyć jest spotkanie z częścią zespołu deweloperskiego tworzącego Diablo 3. Tak niesamowita i jedyna w swoim rodzaju okazja zdarza się raz na milion.

Więcej informacji na forum.

Temat na forum



Diablo 3: The Order "Zakon" kolejnym elementem ukrytej zawartości

Napisane 25 kwiecień 2012 11:55:44 przez Art.

Fragment książki Diablo3: The Order "Zakon" jest kolejnym bonusem jaki fani otrzymali w nagrodę za śledzenie akcji promocyjnej "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie."

Nowa książka osadzona w realiach świata Sanktuarium, poświęcona zostanie ostatniemu z Horadrimów. Deckard Cain wyruszy na poszukiwanie ostatnich śladów działalności tego mitycznego zakonu a podczas swojej podróży napotka młodą dziewczynkę Leah, która odegra kluczową rolę w nadchodzących wydarzeniach Diablo 3.

O samej książce wspominaliśmy już wcześniej w wątku "Diablo 3: The Order czyli nowa książka o świecie Sanktuarium" gdzie możecie zapoznać się z kolejnym fragmentem tej zapowiadającej się niezwykle ciekawie książki.

Tak więc zajrzyj na forum, "zostań na chwilę i posłuchaj".

Temat na forum



Strona promocyjna: dodatki Szamana odblokowane

Napisane 25 kwiecień 2012 11:11:28 przez Art.

Zapada mrok a Szamani wychodzą z lasów. Na stronie promocyjnej "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie." odblokowano kolejną klasę postaci oraz związane z nią dodatki: opowiadanie "Kroczący w zwątpieniu", możliwość stworzenia kolejnego sztandaru oraz film prezentujący Szamana.

Więcej informacji w wątku na forum

Temat na forum



Ultima.pl odwołuje nocną premierę Diablo 3 [aktualizacja]

Napisane 23 kwiecień 2012 17:24:27 przez Mycota.

Już był w ogródku, już witał się z gąską... wygląda na to, że hucznie zapowiadana nocna premiera Diablo 3 organizowana przez sklep Ultima.pl zostanie odwołana. Na facebookowym profilu pojawił się wpis:

"W związku wielkim zainteresowaniem na całym świecie grą Diablo III, firma Blizzard podjęła decyzję o zwiększeniu nakładów na największych rynkach światowych (m.in. USA i UK) kosztem rynków mniejszych (w tym Polsce). Wiąże się to również z przekierowaniem wszelkich środków, przez firmę Blizzard, na promocję tytułu tylko w przez nich wybranych sieciach handlowych. Decyzja wydawcy zmusza nas niestety do odwołania nocnej premiery gry Diablo III."


To smutna wiadomość bez względu na to czy ktoś wybierał się na to wydarzenie czy też nie. Takie wieści mogą budzić obawy, że "najważniejsza premiera 2012 roku dla CD Projekt" okaże się jedną, wielką klapą. Mogliśmy się jednak tego spodziewać po zadziwiająco niskiej cenie 199,90 zł.

[Aktualizacja]Ultima.pl planuje jednak zorganizować nocną premierę mimo braku wsparcia firmy Blizzard. "Impreza" będzie ograniczona do odebrania tylko zamówionej wcześniej kopii gry (tylko edycji podstawowej), no ale można się spotkać i pogadać z innymi fanami Diablo.

Wciąż jednak aktualne jest pierwotne przesłanie komunikatu - CD Projekt w tej sytuacji sobie nie poszaleje i na oficjalną nocną premierę z prawdziwego zdarzenia chyba nie ma co liczyć.

Temat na forum



BlizzCast #17 - poświęcony projektowaniu zadań, dźwięków i przedmiotów

Napisane 21 kwiecień 2012 14:15:27 przez Art.

Akcja promocyjna "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie." znajduje się na półmetku. Fani odblokowali już 50% ukrytej zawartości dzięki czemu Blizzard opublikował troszkę zapomniany 17 odcinek BlizzCastu. Zobaczymy w nim jak Rob Simpson rozmawia o przedmiotach, zadaniach i dźwiękach w Diablo III ze starszym projektantem Jasonem Benderem, starszym inżynierem dźwięku Krisem Giampą i głównym projektantem zawartości Kevinem Martensem.

Zapraszamy na forum.

Temat na forum



Patch #18 i usuwanie nieaktywnych postaci

Napisane 20 kwiecień 2012 15:51:29 przez Art.

Wypuszczono mini patch #18 do bety Diablo 3. Gra została zaktualizowana do wersji v.0.11.0.9359. Właściwych zmian jest niewiele a tak naprawdę jest tylko jedna - naprawiono wyświetlanie listy przyjaciół grających w inne gry Blizzard.

Jeżeli mowa już o listach przyjaciół, dowiedzieliśmy się że nasi znajomi grający w pozostałe gry Blizzard, pojawią się na naszej liście przyjaciół dopiero po zalogowaniu się do swojego konta. Ta sytuacja będzie miała miejsce jedynie podczas bety. W pełnej wersji gry odpowiednie informacje będą pobierane z list przyjaciół i będą oni wyświetlani na naszej liście znajomych cały czas mimo braku aktywności.

Temat na forum



Weekend z otwartą betą dla wszystkich!!!

Napisane 20 kwiecień 2012 08:11:21 przez Art.

Beta testy Diablo 3 trwają dość długo. Wiele osób już dawno dostało swój klucz, wygrali jeden w trakcie trwania konkursów lub spędzili niezliczone ilości godzin oglądając streamy innych graczy. Niedawno, poinformowaliśmy również o wielkiej fali zaproszeń w której dostęp do beta testów przyznano kolejnym 275.000 osobom. Jednak jeżeli należycie do tych pechowców, którzy nadal nie mieli okazji przetestować nowego Diablo ta informacja powinna szczególnie was zainteresować. Oto nadchodzi weekend z otwartą betą.

Jak donoszą oficjalne strony battle.net, przez najbliższy weekend każdy kto będzie miał na to ochotę, może przekroczyć bramy Płonących Piekieł i pograć w betę Diablo 3.

"Począwszy od piątku, 20 kwietnia, od godz. 21:01 czasu polskiego, aż do poniedziałku, 23 kwietnia, do godziny 19:00, będziecie mogli pobrać klienta, zalogować się i ze znajomymi grać każdą z 5 klas bohaterów aż do poziomu 13, aby uratować świat przed inwazją demonów."


Rozwinięcie wiadomości w wątku na forum.

Temat na forum



Pamiętnik dewelopera #3 odblokowany, nowa klasa postaci?

Napisane 18 kwiecień 2012 08:47:31 przez Art.

Na stronie promocyjnej znowu "Zapadł mrok" dlatego wierni farni zebrali się przy ognisku aby posłuchać opowieści z dawnych lat. To piękna historia o męstwie i odwadze, przesycona wspomnieniami z dawnych czasów kiedy świat był jeszcze młody a każdy młodzieniec marzył by dostać się do beta testów. Tak więc zostań na chwilę i posłuchaj.

Niestety znajdujesz się zbyt daleko od ogniska aby cokolwiek usłyszeć. Zbliż się i zacznijmy handel... tfu... i zajrzyj na forum.

Więcej na forum




<<< Nowsze Starsze >>>

Wszelkie znaki towarowe, grafika i nazwy zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich prawowitych właścicieli. Strona ma charakter niekomercyjny.
Materiał chroniony jest prawem autorskim oraz innymi prawami. Fragmenty artykułów mogą być cytowane jedynie za podaniem ich źródła i uprzedzeniu ich autora.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2006-2012 Diablo 3 Poland. Autor layoutu: sinnedSponsorem projektu 2024 jest ExpressGSM firma specjalizująca się w naprawie telefonów komórkowych w Warszawie. Dzięki ich wsparciu finansowemu, projekt ma zapewnione środki na realizację swoich celów, co pozwala na rozwój innowacyjnych rozwiązań i promowanie nowych technologii w branży telekomunikacyjnej. ExpressGSM jest znana z szybkiej i profesjonalnej obsługi swoich klientów..