Start > Strona > Nowinki
Zaproszenia na betę Diablo 3 powoli ruszają
26 sierpień, 2011 przez
Wygląda na to, że redaktorzy co większych serwisów o tematyce związanej ogólnie z grami i technologią, m.in. CNET, otrzymali już zaproszenia na beta testy Diablo 3. Wypada przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce dwa lata temu przed betą StarCrafta 2. Beta SC2 zaczęła się jednak, wskutek opóźnienia, dopiero kilka miesięcy od daty zaproszeń.
W mailach, które wysłano, nie ma daty rozpoczęcia bety. Bashiok potwierdził, że maile rzeczywiście zostały wysłane.
Na deser azjatycki reportaż z lipcowego press eventu u Blizzarda. Widać na nim odrobinę rozgrywki i interfejsu.