nowa strona

Start > Strona > Nowinki
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/agi/ftp/sinn/d3/phpnews/news.php on line 31

Nocne premiery Diablo 3 w całej Polsce!!!

Napisane 04 maj 2012 18:32:05 przez Art.

Diablo 3 początkowo miało mieć swoją nocną premierą tylko w Warszawie. Następnie pojawiały się informacje, że podobne wydarzenia będą zorganizowane również w wielu innych miastach w całym kraju. Jednak teraz, worek z nocnymi premierami rozwiązał się na dobre i prawie w każdym większym mieście odbędzie się podobne wydarzenie.


W temacie na forum znajdziecie listę sklepów w twojej okolicy, do których możesz przyjść wieczorem, by być wśród pierwszych osób, które stawią czoła demonicznej inwazji. Twój kraj Cię potrzebuje!

Więcej na forumKulisy filmu Diablo "Wrath", aktualizacja umiejętności, Edycja Kolekcjonerska

Napisane 04 maj 2012 08:43:19 przez Art.

W sieci pojawił się wywiad dotyczący kulisów produkcji filmiku "Wrath" który ma być ostateczną nagrodą za odblokowanie 100% ukrytej zawartości podczas akcji "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie". Chris Metzen, Peter Chung i kilka innych równie twórczych postaci, wyjaśnia zamierzenia i koncepcję nadchodzącego filmu.

Wywiad możecie obejrzeć niżej. Niestety nie istnieje wersja z polskimi napisami. Mimo braku znajomości angielskiego, warto obejrzeć filmik i poczuć przedsmak nadchodzących wydarzeń.

Dalsza część informacji w wątku na forum.

Temat na forumNowa reklama Diablo z lektorem, brak "statusu gold"

Napisane 04 maj 2012 06:57:53 przez Art.

Diablo 3 doczekało się kolejnej reklamy telewizyjnej. Tym razem "Schyłek Dziejów" możemy obejrzeć wraz z polskim lektorem, którego głosem przemawia sam Deckard Cain. Właściwie jest to już 3 reklama poświęcona Diablo 3 i druga z rodzimym lektorem. Filmik stanowi kompilację dwóch poprzednich reklam i zawiera "pół sekundy ekskluzywnego widoku kolca Diablo około 17 sekundy".

Reklama jak i pozostałe informacje w wątku na forum.

Temat na forumZmiany animacji umiejętności Mnicha

Napisane 04 maj 2012 04:40:10 przez Art.

Mnich podczas atakowania przeciwnika, w trakcie animacji zadawania ciosu nie używa do tego założonych broni i czyni to za pomocą swoich rąk lub nóg. Tylko niektóre umiejętności są tak zaprojektowane aby wykorzystywały noszoną broń. Bashiok w końcu odniósł się do zaistniałej sytuacji.

Jesteśmy świadomi sytuacji związanej z animacjami Mnicha. Podczas procesu produkcji musimy dokonywać wyborów i mieć priorytety. Skupiamy się na elementach które przyniosą nam najwięcej korzyści w stosunku do ilości czasu i pracy które w nie włożymy. Zdecydowaliśmy się na pewno kroki a umiejętność podejmowania trudnych decyzji jest największym problemem z jakim muszą zmierzyć się twórcy gry.

Dalszy ciąg w wątku na forum.

Temat na forumEfekty graficzne broni, losowanie przedmiotów, pokonanie poziomu Inferno

Napisane 03 maj 2012 03:08:18 przez Art.

Na forach w całej sieci pojawiło się kilka wątków dotyczących różnych kwestii. Począwszy od efektów graficznych broni, do sterowania za pomocą klawiatury do sposobu generowania przedmiotów oraz przejścia poziomu Inferno.

Na początek nowe informacje o efektach graficznych broni zadających obrażenia od żywiołów jak trucizna czy błyskawice.

Bashiok poinformował, że przedmioty które wypadały podczas beta testów były na niskich poziomach dlatego też efekty graficzne im towarzyszące nie były okazałe. W pełnej wersji gry, możemy spodziewać się, że wraz ze znajdowaniem lepszego uzbrojenia, żywioły którymi zaklęte są bronią będą powodować coraz bardziej efektowne płomienie, obłoki trucizny i większe wyładowania błyskawic. Im potężniejsza broń, tym efekty graficzne będą bardziej okazałe.

Więcej informacji na forum.

Temat na forumGra Globalna w Diablo 3

Napisane 02 maj 2012 19:08:07 przez Art.

Diablo 3 będzie posiadać możliwość dołączenia do jednego z 3 regionów i zmieniania ich w dowolnym momencie. Jeżeli znudzą się nam serwer Europa, za sprawą kilku kliknięć myszki możemy przenieść się w rejon Ameryka. Oficjalna strona Diablo 3 została zaktualizowana o nowe informacje dotyczące tego systemu.

Dzięki funkcji Globalnej Gry w serwisie Battle.net będziesz mieć dostęp do serwerów gry Diablo III poza twoim regionem co sprawi, że będziesz mógł w prosty sposób grać ze znajomymi z innych zakątków świata.
Zazwyczaj będziesz grać ze swojego "ojczystego" regionu określonego w następujący sposób:

Europa - dla graczy z Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Rosji, Afryki oraz krajów Bliskiego Wschodu takich jak Izrael lub Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Ameryka - dla graczy z Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Australii, Nowej Zelandii oraz Południowo wschodniej Azji.

Azja - dla graczy z Korei Południowej oraz regionu Tajwanu, Hong Kongu oraz Makau.


Więcej o Grze Globalnej w wątku na forum.

Temat na forumPamiętnik dewelopera #5 odblokowany

Napisane 02 maj 2012 03:34:42 przez Art.

Na stronie promocyjnej "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie" została odblokowana kolejna część pamiętników dewelopera. Fani odblokowali już 80% ukrytej zawartości.

Pamiętnik dewelopera #4 został stworzony 21 marca 2012 i stanowi kontynuację rozmowy zapoczątkowanej w 4 części pamiętników. Główny inżynier oprogramowania Jason Regier, Dyrektor gry Jay Wilson i Dyrektor graficzny Christian Lichtner rozmawiają o poziomie trudności Inferno, afiksach potworów, osiągnięciach systemie PvP oraz oczekiwaniach związanych z premierą gry.


Film do obejrzenia w wątku na forum.

Temat na forumNowa reklama telewizyjna Diablo 3

Napisane 01 maj 2012 22:22:48 przez Art.

Serwis popwatch.ew opublikował kolejną reklamę poświęconą Diablo 3. Zawiera ona elementy fabuły i fragmenty kilku emocjonujących walk.


Uwaga! Reklama zawiera spoilery dotyczące fabuły Diablo 3!! Zostałeś ostrzeżony!!!


Spot możecie obejrzeć na stronie popwatch klikając w ten link.

Temat na forum
<<< Nowsze Starsze >>>

Wszelkie znaki towarowe, grafika i nazwy zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich prawowitych właścicieli. Strona ma charakter niekomercyjny.
Materiał chroniony jest prawem autorskim oraz innymi prawami. Fragmenty artykułów mogą być cytowane jedynie za podaniem ich źródła i uprzedzeniu ich autora.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2006-2012 Diablo 3 Poland. Autor layoutu: sinned.