Archiwum Nowinek - rok 2006


(od nowszych do starszych)


STRONA OFICJALNIE RUSZA!

Strona Diablo3.com.pl oficjalnie ruszyła! Zgromadzone na niej informacje mają za zadanie posłużyć jako informacje dla fanów gry Diablo, którzy pragną dowiedzieć się więcej o ewentualnej kontynuacji ich ulubione serii. Wydanie Diablo 3 jest niemal pewne, jak zresztą można dowiedzieć się z lektury tego serwisu.

Postanowiłem nie wsadzać wszystkich informacji do jednego worka, lecz rozdzielić je, aby plotek nie mieszać z twardymi faktami i wypowiedziami członków Blizzarda i nie tylko. Osobny dział więc mają Fakty, Plotki i Teorie, a to zapewnie nie ostatni podział jaki tu zobaczymy. Tak samo, jak Diablo 2 nie było ostatnią grą z serii, w którą pogramy.

Zapraszam do czytania i częstego odwiedzania tej strony. Drugi stycznia jest dziesiątą rocznicą pierwszego Diablo. Właśnie tej daty, dekadę temu, "jedynka" trafiła na półki sklepowe Stanów Zjednoczonych i Kanady. Miejmy nadzieję, że Blizzard przygotuje coś specjalnego na uczczenie tego pamiętnego wydarzenia.

sinned ( 26 grudnia, godz. 00:31 )TRUDNE POCZĄTKI

Domena Diablo3.com.pl została zarejestrowana, a gromadzenie i redagowanie informacji zostało rozpoczęte. Początki nie należą do najprostsych. Stworzony został layout (który i tak niejednokrotnie ulegnie zmianom), oraz ogólny pomysł na kształtowanie tego serwisu. Podczas zbliżającego się okresu świątecznego pewnie wszystko ruszy ostrzej do przodu. Zapraszam zatem do następnego odwiedzenia strony dopiero wtedy.

sinned ( 15 grudnia, godz. 16:25 )